reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Hobby

Targi dla Seniorów po raz pierwszy w Expo Silesia

(2010-11-08)

Premierowa edycja Targów dla Seniorów SENIOR Expo, będąca odpowiedzią na coraz większe potrzeby i problemy osób w wieku 60+, odbędzie się w Expo Silesia w dniach 3 – 5 marca 2011 roku. Targi promować będą m.in.: sport, właściwą dbałość o zdrowie, twórcze spędzanie wolnego czasu oraz formy dokształcania się.

 

Senior EXPO

SENIOR Expo skierowane są do wszystkich osób dojrzałych, które pragną aktywnie i ciekawie spędzić jesień życia. Prezentowane podczas targów produkty i usługi będą stanowić odpowiedź na ich potrzeby. W wydarzeniu wezmą udział organizacje i stowarzyszenia seniorów, a także przedstawiciele różnych branż: medycznej, finansowej, ubezpieczeniowej, turystycznej i rozrywkowej.


W programie znajdzie się też miejsce na rzeczową dyskusję. Towarzyszące targom Forum 60+ to platforma, dzięki której spotkają się przedstawiciele władz samorządowych i administracji państwowej, lekarze, socjologowie, przedstawiciele sektora prywatnego. Dyskusje toczyć się będą wokół społecznego, prozdrowotnego i komercyjnego kontekstu funkcjonowania ludzi w wieku dojrzałym.


Organizatorzy targów zapowiadają przełamywanie barier w zakresie postrzegania ludzi starszych, prezentowanie możliwości i szans, jakie mogą na nich czekać, aktywizowanie zarówno władzy ustawodawczej, wykonawczej,  jak i sektora prywatnego, co również sprzyja aktywnemu działaniu w tym obszarze.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.seniorexpo.pl


Menedżer Projektu - Ludmiła Wołczuk
Tel. 32 78 87 538  
Fax. 32 78 87 503
Kom. 510 031 698
e-mail: ludmila.wolczuk@exposilesia.pl

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
aktywność seniora, ekonomia, finanse, nauka, rozrywka, sport, technologia, zakupy

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Targi dla Seniorów po raz pierwszy w Expo Silesia

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!