reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Leki

Suplement diety North MEMO+ dla mężczyzn

(2010-01-23)

North MEMO+ to preparat przeznaczony dla mężczyzn po 35 roku życia - wspomaga koncentrację, pamięć, ogólną sprawność mózgu, jak i również zwiększa odporność na stres. MEMO+ jest preparatem z serii North, w której skład wchodzą również North CARDIO+ wspomagający układ krążenia, MOBIL+ wspomagający układ kostno-stawowy oraz North FORMA wpływający na poprawę kondycji całego organizmu.

Preparat North MEMO+ przeznaczony jest dla dojrzałych mężczyzn, którzy potrzebują pełnej sprawności intelektualnej. Jest polecany zarówno w sytuacjach wymagających zwiększonej koncentracji, jak również w sytuacjach wymagających szybkich reakcji.

MEMO+ to suplement diety, w którego skład wchodzą: lecytyna sojowa, fosfatydyloseryna, tauryna, winian L-karnityny oraz magnez. Lecytyna wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego, zdolność koncentracji i pamięć. Ponadto jest ważnym elementem osłonek mielinowych komórek, gdzie odgrywa rolę w przekazywaniu impulsów nerwowych. Kolejny składnik – fosfatydyloseryna jako substancja pochodzenia naturalnego, odgrywa bardzo istotną rolę w budowie i sprawnym funkcjonowaniu komórek mózgu - przyczynia się do zachowania prawidłowych funkcji poznawczych u osób starzejących się. Tauryna pełni ważną funkcję we wspomaganiu sprawności fizycznej i umysłowej w sytuacjach stresowych. Ostatni składnik preparatu - L-Karnityna występuje w większości komórek organizmu. Uczestniczy w procesie wytwarzania energii niezbędnej do wydajnej pracy centralnego układu nerwowego i całego organizmu.

Preparat North MEMO+ jest polecany mężczyznom, którzy chcą zawsze być w swojej najlepszej formie i którzy w każdych okolicznościach potrzebują pełnej sprawności intelektualnej.

Wszystkie produkty z serii North są dostępne wyłącznie w aptekach.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
leki, medycyna

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Suplement diety North MEMO+ dla mężczyzn

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!