reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

Hit kinowy "Listy do M2" już na ekranach

(2015-11-20)

Już w pierwszy weekend listopada do kin wszedł kolejny odcinek przygód agenta 007. Tym razem James Bond dąży do rozwikłania zagadki związanej z mroczną organizacją SPECTRE. Kluczem do rozwikłania tajemnicy jest pierścień z motywem ośmiornicy. Miłośnicy mocnych wrażeń i fani szarmanckiego agenta specjalnego na pewno będą zachwyceni tym, 24 już filmem z serii.

Ci, którzy jednak nie przepadają za filmami akcji, od 6 listopada mogą oglądać ciekawy, mocny dramat Moja chuda siostra, który opowiada o relacjach w rodzeństwie. Młodsza dziewczynka odkrywa, że jej siostra cierpi na zaburzenia odżywiania i próbuje zataić tę informację przed resztą rodziny. Niestety decyzja ta ma bardzo złe konsekwencje.

Listy do M.jpg13 listopada w kinach oglądać będziemy mogli drugą część słynnych Listów do M., która przedstawia dalsze losy bohaterów z pierwszej części. To ciepła, wesoła komedia, idealna na długie listopadowe wieczory.

Tego samego dnia na ekranach pojawi się film przygodowy W objęciach węża traktujący o relacjach między szamanem amazońskiej wioski a dwoma naukowcami, którzy badają roślinność tamtych terenów. Film ten z pewnością zadowoli wszystkich podróżników i osoby ciekawe świata. 

Równie interesującą propozycją na wypad do kina może być polski dramat sensacyjny Git. To historia kryminalna opisująca losy dziennikarza śledczego, który bada tajemnicze morderstwo w zakładzie karnym.

20 listopada zobaczyć będziemy mogli kolejną część z serii Igrzyska śmierci. To świetna propozycja na wyjście do kina z wnukami. W tej części, główna bohaterka, Katniss wraz z przywódcami swojego miasta szykuje ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu.

W ostatni weekend listopada na ekrany wejdzie kolejna ekranizacja słynnej sztuki Szekspira Makbet. Po raz kolejny będziemy mogli śledzić dworskie intrygi oraz wzlot i upadek szkockiego dowódcy, Makbeta. Tym razem głównego bohatera zagra Michael Fassbender.

Miłośnicy Toma Hanksa natomiast będą zadowoleni z nowego thrillera Stevena Spielberga pod tytułem Most szpiegów. Na terenie ZSRR przetrzymywany jest agent CIA. Jego towarzysze szykują więc akcję ratunkową. Mocnych wrażeń z pewnością nie zabraknie!

To tylko niektóre, najciekawsze pozycje z listopadowego repertuaru. W tym miesiącu na ekranach dominują filmy akcji i dramaty obyczajowe. Dla każdego kinomana znajdzie się coś ciekawego.

 

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, rozrywka, wydarzenia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Hit kinowy "Listy do M2" już na ekranach

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!