reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

Dni Babci i Dziadka - Gorzów Wielkopolski

(2013-01-18)

Dni Babci i Dziadka w NoVa Park - Gorzów Wielkopolski

Babcia i dziadek – to oni przez lata nas rozpieszczali, wykazywali anielską cierpliwość i przymrużali oko na nasze młodzieńcze wybryki. Jak się im za to wszystko odwdzięczyć? Już w dniach 19-22 stycznia w godzinach 14:00 – 19:00 gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park świętuje Dni Babci i Dziadka, a w programie przewidziano m.in. niezwykłe seanse filmowe, kącik „Beauty” dla seniorów czy recytowanie przez wnuki wierszyków.

dziadzio i babciaJuż w najbliższych dniach w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się specjalne wydarzenie dla seniorów. Z okazji Dni Babci i Dziadka NoVa Park przygotował dla nich wiele atrakcji. „W starym kinie” to niecodzienny pokaz filmowy, podczas którego wyświetlane będą jedynie ekranizacje z czasów ich młodości. Każdy senior powróci do lat dzieciństwa i przypomni sobie, jak sam – wspólnie z własnymi dziadkami – oglądał ulubione filmy.

Najmłodsi klienci NoVa Park wspólnie z animatorami przygotują natomiast laurki oraz nauczą się wierszyków i piosenek, które zaprezentują swoim ukochanym babciom i dziadkom podczas specjalnego występu. Przez cały czas trwania wydarzenia funkcjonować będzie kącik „Beauty”, gdzie seniorzy będą mogli skorzystać z porad stylistów, wizażystów i fryzjerów. Pokażemy, że nawet w kwiecie wieku można wyglądać pięknie, a jesień życia nie musi wiązać się z szarością.

„Z radością zapraszamy babcie i dziadków na specjalne wydarzenie, które przygotowaliśmy z myślą o nich i ich najmłodszych pociechach. Już w dniach 19-22 stycznia NoVa Park zorganizuje wyjątkowy pokaz filmowy z dawnych lat, a babcie oraz dziadkowie będą mogli skorzystać z bezpłatnego Beauty Day i poczuć się jak w najlepszym salonie SPA. Dni Babci i Dziadka to nie tylko szansa na aktywne spędzenie czasu wolnego, ale również okazja do wspólnych zakupów z wnuczętami” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

 

Centrum Handlowe NOVA PARK ul. Przemysłowa 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski

 


Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, dzieci, muzyka, rozrywka, wydarzenia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Dni Babci i Dziadka - Gorzów Wielkopolski

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!