reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Edukacja

"Symantec w drodze": bezpłatne seminaria dla MSP

(2010-02-22)

W dniu 10 marca 2010 roku firma Symantec Polska rozpocznie cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych skierowanych do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa IT. W marcu i kwietniu eksperci firmy Symantec odwiedzą siedem miast, w których omówią problematykę zabezpieczeń dla biznesu, a także przedstawią najnowsze rozwiązania do ochrony danych. Pierwsze seminarium z cyklu „Symantec w drodze” odbędzie się w Warszawie.

Seminaria są odpowiedzią na problem ochrony danych w małych i średnich przedsiębiorstwach, w których osiągnięcie wysokiego poziomu zabezpieczenia przed utratą danych oraz atakami cyberprzestępców nadal stanowi wyzwanie. W trakcie spotkań eksperci firmy Symantec – poruszą tematykę tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, wdrożenia kompleksowej ochrony przed zagrożeniami z sieci, a także skutecznej migracji do systemu Windows 7. Dodatkowo, w poszczególnych miastach ze swoimi prezentacjami – uzupełniającymi główne tematy seminariów, wystąpią partnerzy firmy Symantec – Dell, VMware, Advatech, Komputronik, Petrosoft oraz Servus-Comp.

„Regularnie prowadzone badania jednoznacznie wskazują na problem związany z bezpieczeństwem danych w firmach z sektora MSP. Nasza akcja „Symantec w drodze” jest wyjściem naprzeciw potrzebom firm w Polsce. Chcemy być partnerem dla przedsiębiorstw, który z jednej strony zagwarantuje bezpieczeństwo danych, a z drugiej pomoże w określeniu ich potrzeb w tym zakresie” – powiedział Piotr Chrobot, Country Manager w firmie Symantec Polska.

Aby wziąć udział w seminarium, należy zarejestrować się na stronie internetowej „Symantec w drodze”, pod adresem www.symantec.pl/wdrodze.

Kalendarium spotkań:

10 marca – Warszawa; 17 marca – Wrocław; 25 marca – Gdańsk; 8 kwietnia – Kraków; 15 kwietnia – Rzeszów; 22 kwietnia – Katowice; 28 kwietnia – Poznań.

Symantec

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości "Symantec w drodze": bezpłatne seminaria dla MSP

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!