reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Technologia

Zmarła najstarsza internautka świata

(2010-07-30)

Ivy Bean, znana jako najstarsza internautka świata, zmarła w środę w wieku 104 lat. Wpisy pani Bean na portalach Facebook i Twitter śledziło prawie 60 tysięcy osób.

 

Najstarsza użytkowniczka internetu zadebiutowała trzy lata temu na portalu społecznościowym Facebook. Szybko przeniosła się na Twittera, który jej zdaniem był dużo łatwiejszy w obsłudze, a poza tym nie miał żadnych limitów ilości znajomych.

 

Pani Bean pisała codziennie o tym, co wydarzyło się danego dnia, a jej pełne humoru wpisy zyskały sobie wielu zwolenników.

 

W trakcie swojej kariery w sieci, starsza pani została zaproszona do rezydencji brytyjskiego premiera na Downing Street 10. Oczywiście poinformowała swoich czytelników, że miała okazję skorzystać z prywatnej toalety szefa rządu.

 

Przez ostatnie tygodnie, gdy pani Bean podupadła na zdrowiu, jej profil na Twitterze prowadziła Pat Wright, kierowniczka domu opieki, w którym mieszkała seniorka. Ona też w środę umieściła na portalu smutną wiadomość, że pani Ivy odeszła we śnie.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, technologia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Zmarła najstarsza internautka świata

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!