reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Moda

Zegarki DAY&DATE z prawdziwymi diamentami

(2010-04-14)

Firma DIC (Diamonds International Corporation) wprowadziła na rynek limitowaną edycję zegarków DAY&DATE. Nowe model mogą służyć nie tylko jako element garderoby, lecz dzięki diamentowym ozdobieniom, pełnić również funkcję długoterminowej inwestycji.

Zegarki DAY&DATE ozdobiono i uszlachetniono prawdziwymi diamentami, które są jedną z bezpieczniejszych lokat finansowych. W zależności od modelu posiadają one od kilku do kilkudziesięciu diamentów o wielkości od 0,06 do 1,11 karata. Autentyczność i wartość osadzonych kamieni potwierdzają certyfikaty wystawione przez laboratorium gemmologiczne, posiadające autoryzację giełdy diamentowej w Antwerpii. Certyfikat jest swoistą metryką diamentu. Określa on barwę, wagę, czystość i rodzaj szlifu, na podstawie których wyceniany jest każdy kamień.

W kolekcji zegarków DAY&DATE można znaleźć zarówno męskie jak i damskie modele. Każdy został ręcznie wyprodukowany w szwajcarskiej firmie zegarmistrzowskiej. Kopertę, w zależności od modelu, wykonano ze stali szlachetnej lub 18-karatowego złota. W cyferblacie osadzono diamenty. Całość przykryto szafirowym szkłem. Każdy zegarek wyposażony został w datownik, a wybrane modele wskazują także dzień tygodnia. W zależności od fasonu do wyboru mamy bransoletkę ze stali szlachetnej lub skórzany pasek w kilku kolorach.

Zegarki z kolekcji DAY&DATE dostępne są za pośrednictwem doradców inwestycyjnych Diamonds International Corporation (DIC).

Diamonds International Corporation

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
zakupy

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Zegarki DAY&DATE z prawdziwymi diamentami

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!