reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Choroby

Zapisz się na II Bieg Dookoła ZOO w stolicy

(2010-03-16)

Już 17 kwietnia 2010 roku w Warszawie odbędzie się II Bieg Dookoła ZOO – jedyny w Polsce bieg, którego trasa prowadzi przez ogród zoologiczny. Właśnie ruszyła nowa odsłona strony internetowej imprezy. Na odświeżonej witrynie znajdują się bieżące informacje, regulaminy, trasy biegów i program imprezy. 15 marca uruchomione zostały zapisy online do startu w imprezie. Trzeba się spieszyć – w zeszłym roku 500 pakietów startowych rozeszło się w rekordowe…28 godzin! W tym roku limit uczestników wyniesie 1000 osób.

Każdy uczestnik biegu głównego na 10 km otrzyma unikalną koszulkę technologiczną marki Adidas. Na wszystkich czekają też napoje Isostara i, jak zapewniają organizatorzy, wyjątkowe medale.

Podobnie, jak w zeszłym roku, uczestnicy imprezy wesprą warszawski ogród zoologiczny. 10 zł z każdej opłaty startowej zostanie przekazane na budowę domku dla bocianów, które nie będą mogły w zimie odlecieć do ciepłych krajów.

Organizatorzy przygotowali również nie lada atrakcję dla dzieci z warszawskich szkół podstawowych i gimnazjów. Przykładowo 12 marca zakończył się konkurs na projekt maskotki Biegu Dookoła ZOO. Zwycięska koncepcja została zrealizowana, a jej autor otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

II Bieg Dookoła ZOO

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
sport

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Zapisz się na II Bieg Dookoła ZOO w stolicy

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!