reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Uroda

Warto skorzystać ze SPA i Wellness

(2010-03-10)

W czasach dynamicznie rozwijającego się rynku usług dla seniorów, słowa Ulricha Pramanna „Nie chodzi o to, ile ma się lat, ważne jak się starzeje” nabierają szczególnego znaczenia. Inicjatywy podejmowane przed przedsiębiorców sprawiają, że bycie seniorem nabiera nowego, pełnego znaczenia. Branża kosmetyczna nie pozostaje w tyle i wychodzi naprzeciw wymaganiom, jakie stawiają dla niej klienci, przeżywający swoje złote lata.

Dojrzała skóra jest bardziej wymagająca od skóry młodej. Często z braku czasu nie przykładamy wagi do podstawowych kwestii związanych z naszym wyglądem. Korzystanie z usług salonów kosmetycznych, SPA czy Wellness to nie tylko sposób na poprawienie wyglądu, to także doskonała okazja na osiągnięcie lepszego samopoczucia i podniesienia własnej wartości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów także centra SPA i Wellness prześcigają się w tworzeniu specjalnie dostosowanych do tej grupy wiekowej programów. Bogactwo oferowanych usług gwarantuje seniorom zarówno szeroką gamę masaży jaki, wyjątkowe zabiegi kosmetyczne czy rewitalizujące. Choć koszt 2-3 dniowego pobytu w centrum spa wiąże się wydatkami kilkuset złotych, to jednak różnorodność oferowanych usług sprawia, że człowiek nabiera nowych sił i więcej chęci do życia.

Decyzja o wyjeździe do centrum SPA czy Wellness nie musi być koniecznie finansowana z portfela seniora. Dzieci, wnuki, którzy pragną zapewnić swoim najbliższym zdrowie i dobre samopoczucie, mogą podarować raz w roku taki niecodzienny prezent, jakim jest wizyta w spa i wellness.

Jak widać, czasy w których seniorzy siedzieli w domach bawiąc jedynie swoje wnuki i ukrywając swój wiek przed światem to już przeszłość.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
pielęgnacja, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Warto skorzystać ze SPA i Wellness

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!