reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Kultura

Targi Aktywni 50+, 12-13 marca.

(2011-02-04)

Postaw na aktywność!
Targi Aktywni 50 +, 12-13 marca, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktywni 50 plus - PoznańAktywność, samorealizacja, zdrowie to recepta na dobre życie. Znakomitą okazję do poznania różnych form aktywności, możliwości zmiany stylu życia, poprawy jego jakości dają organizowane w Poznaniu 12-13 marca targi Aktywni 50+ – adresowane do osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych.  

Na targach oferta rynku – producentów i usługodawców – prezentowana będzie w grupach tematycznych: zdrowie, sport, turystyka, praca i edukacja, uroda i styl życia, nowe technologie i media, pasje oraz prawo i finanse. Swoje propozycje przedstawią także organizacje samorządowe i społeczne. Targi te, organizowane przy współpracy z Miastem Poznań, będą więc nie tylko przeglądem tego co oferuje rynek , ale  również świetnym źródłem informacji o działaniach samorządowych, społecznych, obywatelskich, o spotkaniach, imprezach kulturalnych, jakie przygotowywane są na co dzień w Poznaniu i okolicach. 

 

Aktywni 50 plus - PoznańWszystkich odwiedzających targi czeka bardzo bogaty program wydarzeń towarzyszących, będą koncerty, pokazy, konkursy, warsztaty. Ten marcowy weekend warto dokładnie zaplanować, dlatego polecamy stronę targową www.50plus.mtp.pl. gdzie zamieszczane są najbardziej aktualne informacje.

To już druga edycja targów Aktywni 50+.  Ubiegłoroczne targi były pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce i jak wynika z relacji ich  uczestników, wyraźnie pokazały, że w każdym wieku można korzystać z życia, mieć inicjatywę do działania, rozwijać swoje pasje, dbać o sprawność, być aktywnym.  – Chcemy, żeby właśnie Aktywność była główną osią naszych targów, zgodnie z hasłem, które dla nich wybraliśmy: Siła wieku – pełnia życia – powiedział Andrzej Byrt prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich  i dodał: Dojrzałość jest czasem, w którym powinno się czerpać jak najwięcej ze zdobytego doświadczenia, dzielić się nim z radością dla siebie i pożytkiem dla innych.

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
aktywność seniora, ekonomia, pomoc, rozrywka, rynek pracy, sport, wydarzenia, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Targi Aktywni 50+, 12-13 marca.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!