reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Kultura

Targi Aktywni 50+. 25-26 września w Poznaniu

(2010-08-13)

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w pierwszej edycji targów Aktywni 50+. Ich ideę definiuje hasło „Siła wieku - pełnia życia".

 

aktywni 50+Przy ich organizacji z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi aktywnie współpracuje Miasto Poznań, a z jego ramienia Centrum Inicjatyw Senioralnych - jako koordynator program wydarzeń towarzyszących oraz uczestnictwa jednostek miejskich i organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji osób w wieku 50+.

 

Pragnieniem organizatorów jest, by targi zgromadziły jak największą liczbę firm oferujących szeroko rozumiane usługi i produkty dla osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych.

 

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się także z niezwykle szerokim wachlarzem możliwości w dziedzinie kultury, zdrowia, rozwoju osobistego, sportu, pomocy społecznej i wielu innych, jakie oferują poszczególne organizacje. A znajdą się wśród nich m.in. uniwersytety trzeciego wieku, stowarzyszenia i fundacje, które zajmują się wspieraniem rozwoju osobistego poprzez sztukę i działania sportowe, a także jednostki, które mają za cel niesienie pomocy osobom potrzebującym socjalnego wsparcia.

 

aktywni 50+Zaproszenie do odwiedzenia targów Aktywni 50+ organizatorzy kierują zarówno do osób aktywnych zawodowo, jak i do seniorów, którzy pragną twórczo zagospodarować swój czas.

 

Warto zaznaczyć, że dzisiejsi seniorzy nie tylko mogą sobie pozwolić na więcej niż kiedyś, ale i w większym stopniu są skoncentrowani na sobie. Poszukują produktów, które pozwolą im zachować aktywność, samodzielność i zdrowie, odpowiednich do ich potrzeb.

 

Potrzeby te dotyczą wielu wyrobów i usług, a naprzeciw wychodzi im coraz bogatsza oferta rynku. Na targach firmy, które tak właśnie specjalizują swoje produkty, będą miały szansę bezpośredniego spotkania z ich odbiorcami.

 

Targi mają pokazać, że na każdym etapie życia warto rozwijać swoje pasje, szukać nowych wyzwań czy działać na rzecz innych. Informacja o możliwościach rozwoju osobistego to jednocześnie pierwszy krok do zmiany jakości życia. Wiek nie musi być tu ograniczeniem.

 

Więcej informacji na temat programu Targów Aktywni 50+ znadziejcie na oficjalnej stronie.

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
aktywność seniora, finanse, wydarzenia, zakupy

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Targi Aktywni 50+. 25-26 września w Poznaniu

Pójdę zobaczę co będą oferować. Jak wrócę z targów to napiszę informację jak było. Więc czekajcie moi drodzy cierpliwie, szczególnie Ci z po za Poznania. Więcej

tutaj / autor: k.l.
2010-08-16 | 10:04:57

Tutaj jest strona targów: http://50plus.mtp.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/wydarzenia_strefy_50/ Więcej

2010-08-13 | 22:41:20

Gdzie znaleźć dokładne informacje na temat tych targów? Więcej