reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Leki

Światowy dzień serca 2011 - Konkurs.

(2011-09-26)

Jak co roku obchodzimy światowy dzień serca, który łączy w sobie bardzo wiele akcji na bezpłatne badania lekarskie. To dobra okazja by zastanowić się, czy dobrze o nie dbamy. Zobaczcie jak skutecznie dbać o zdrowie. Weźcie udział w konkursie i wygrajcie super prezent!

 

Mocne serce, silne, sprawny umysł, dobry wzrok!


Światowy Dzień Serca - KonkursChoroby układu sercowo-naczyniowego są główną grupą zachorowań i przyczyną śmierci. Należą do grupy tzw. chorób cywilizacyjnych. Zagrożone nimi są nie tylko osoby starsze, ale także wszyscy po 40 roku życia, a nawet młodzi ludzie, którzy prowadzą niezdrowy tryb życia lub są narażeni na stres czy złą dietę.


Dlatego tak wiele osób poszukuje skutecznych środków, mogących zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób krążenia. Jednymi z najpopularniejszych specyfików są preparaty, zawierające kwasy tłuszczowe omega-3, których regularne przyjmowanie uważa się za element sprzyjający poprawie stanu układu naczyniowo-sercowego.


Najpopularniejszym źródłem kwasów omega-3 są oleje z ryb morskich. Jednakże firma VitaDirect ma w swojej ofercie unikalny preparat bazujący na oleju z kryla antarktycznego. Olej z kryla to źródło kwasów omega-3 nowej generacji – czystych, doskonale przyswajalnych, z naturalnym dodatkiem jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy – astaksantyny. Ta unikalna kompozycja naturalnych składników zapewnia produktowi wyjątkową stabilność i niezwykle skuteczne działanie.


Kryl antarktyczny jest jednym z 86 gatunków kryla, osiąga długość ok. 6 cm. Żywi się algami i fitoplanktonem, stanowiąc jednocześnie pożywienie dla wielorybów, fok i ptactwa morskiego. Te półprzeźroczyste skorupiaki gromadzą się w gęstych masach lub grupach zmieniając kolor powierzchni oceanu na różowy lub czerwony. Kryl stanowi najlepiej odnawialne źródło pożywienia dostarczające najlepsze wartości odżywcze na świecie.

 

 


 

Z okazji Światowego Dnia Serca, który odbywa się dnia 25 września 2011, pięć osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie:


  • Na bazie jakiego oleju jest suplement diety wspomagający pracę serca ActivKRILL?


wygrywają opakowanie suplementu ActivKRILL.

 

Nagroda -> opakowanie suplementu ActivKRILL.

Ilość nagród -> 5 szt.

Czas trwania konkursu -> od 26.09.2011 do 14.10.2011.

 

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni na zasadzie losowania z pośród osób, które wysłały maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe i podały prawidłowe dane adresowe.

 

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przesyłać na adres: redakcja@bycseniorem.pl od dzisiaj do 14.10.2011 roku.

 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 30.10.2011.

 

 


 

WYNIKI KONKURSU:

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Gratulujemy bardzo serdecznie 5 zwycięzcom:

- Adam z Warszawy

- Zofia z Lubiąża

- Jadwiga z Pręgowa

- Piotr z Girzycka

- Monika z Opola

Kolejność przypadkowa.

 

Wszystkie powyższe osoby zostały poinformowane o wygranej wiadomością mailową. Nagrody zostały wysłane na podane adresy w zgłoszeniu.

 

Jeszcze raz GRATULUJEMY i zapraszamy do brania udziału w innych konkursach, które będziemy dla Was organizować już niedługo.


Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
aktywność seniora, konkursy, leki, medycyna, wydarzenia, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Światowy dzień serca 2011 - Konkurs.
2013-12-13 | 21:03:43

Biorę już ok. 5 miesięcy Cardiored Krill Oil. Jestem bardzo zadowolony z oleju z kryla. Moje samopoczucie jest o wiele lepsze niż przed stosowaniem. Warto spróbować mi pomogło. Więcej

2011-11-02 | 09:12:57

Święta i Sylwester już tuż tuż... Zastanawiam się jakby spędzić ten czas. Czy Wy macie już jakieś pomysły? Nie ukrywam, że chciałabym w końcu trochę wypocząć po całym roku, tym bardziej, że nie miałam jeszcze przyjemności skorzystać z urlopu w tym roku. Ze względu na to, że mam pracę siedzącą to od jakiegoś czasu zaczął dokuczać mi kręgosłu i tak sobie pomyślałam, że można by połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się do jakiegoś ośrodka i skorzystać z zabiegów. Może jakieś SPA...? Hmmm... Nie bardzo wiem w co uderzyć. Gdzie byłoby miło, komfortowo i zabiegi na kręgosłup. Szukałam czegoś w internecie i znalazłam parę ciekawych rzeczy. Na stronie jakiegoś Patronatu znalazłam nawet oferty ze zniżkami i jakimś konkursem. Pisali tam coś o nagrodzie i bonie na 100 zł. To taki niby prezent pod choinkę :) Sama nie wiem... Generalnie byłabym wdzięczna za wszelkie porady, opinie i uwagi :) Więcej

Jestem kobietą koło 50-tki. Mimo dość przyzwoitego wieku jestem już po zawale. Stres, zmęczenie, ciągła pogoń i praca po 16 godzin na dobę zrobiły swoje. Teraz czuję się już lepiej, ale lekarz kazał mi się oszczędzać. Zalecił odpoczynek, relaks i przystopowanie tempa. Wspomniał coś o wczasach leczniczych z zabiegami albo wyjeździe na turnus rehabilitacyjny. Teraz to chyba średnia pora na tego typu wyjazdy. Poza tym to pewnie musi sporo kosztować. Ktoś z Państwa był? Korzystał? Na nfz nie chcę czekać bo to trwa bardzo długo. Znajomi mówili, że nawet ok. 2 lat trzeba czekać. Patrzyłam po różnych forach, czytałam opinie, ale ciężkomi coś wywnioskować. Co jest godne polecenia, biorąc pod uwagę moje sprawy sercowe o krążeniowe. Proszę o opinię i rady. Więcej

2011-10-21 | 13:48:01

Masz napisane jak byk -> "Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przesyłać na adres: redakcja@bycseniorem.pl od dzisiaj do 14.10.2011 roku." Więcy chyba coś się spóźniłeś :) Więcej

2011-10-20 | 07:57:19

Ja też wysłałem. Ale chyba nie trzeba tego pisać tu w komentarzach? Więcej

2011-09-28 | 21:38:31

Wysłałam prawidłoą odpowiedź na maila :) Pozdrawiam! ;p Więcej