reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Praca

Stacje benzynowe zamknięte w Święta?

(2010-10-29)

Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna", Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej chce by również stacje benzynowe były zamknięte w dni ustawowo wolne od pracy.

 

Stacje benzynowe dużo zyskały, kiedy wprowadzono przepisy, w myśl których sklepy w w święta są zamknięte. Według Ministerstwa takie same zasady powinny jednak obowiązywać też stacje. Czy to oznacza, że w święta nie zatankujemy?

 

Według resortu pracy stacje benzynowe są takimi samymi placówkami handlowymi jak sklepy i również one powinny być zamknięte m.in. w święta Bożego Narodzenia czy Wielkiejnocy. Pomysłowi przeciwna jest Państwowa Inspekcja Pracy, która uważa, że za ich otwarciem w dni świąteczne przemawia ważny interes społeczny.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
finanse, pieniądze, zakupy, święta

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Stacje benzynowe zamknięte w Święta?

Na każdej stacji co najmniej jeden jeden z dystrybutorów jest przygotowany automatycznej obsługi klientów. Wrzucasz pieniążek i tankujesz - ZACOFANY NARODZIE jadący nad drugi koniec Polski w obie strony na raz na kawkę... Koncerny w tej kwestii milczą bo chodzi tylko o to, że nie ma automatów z Hot-Dogami, Wódką, Piwem i fajkami.... przynajmniej na razie nie ma tego na stacjach:P Więcej