reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Moda

Spinki do mankietów nie tylko od święta

(2010-04-16)

Mimo, że spinki do mankietów są szeroko dostępne na naszym rynku, nadal są uważane za produkt ekskluzywny. Ich używanie podświadomie obliguje do stosownego stroju - koszuli, marynarki, krawata i innych dodatków – poinformował salon „odCzasu doCzasu”.

Tak więc, mimo, że spinki mankietowe praktycznie mogą być elementem stroju powszedniego dla każdego mężczyzny, utożsamiane są zwykle ze strojem odświętnym. Dzięki takiemu podświadomemu przyjmowaniu wymogów stroju, można mówić także o swego rodzaju sprzężeniu zwrotnym - w sytuacjach wymagających podkreślenia prestiżu i pozycji osoby, niezbędne jest, obok innych dodatków, posiadanie właśnie spinek mankietowych. Coraz większe grono mężczyzn częściej zwraca uwagę na dobór odpowiednich dodatków do garderoby. Starannie dobrane spinki do mankietów stanowią pewnego rodzaju dopełnienie, dodając koszuli i całemu ubiorowi elegancji oraz podkreślając dostojny wygląd.

Jak w takim razie dobrać ten mały, pod kątem wielkości, element stroju i jak zmieniła się moda w tym aspekcie?

Specjaliści z salonu „odCzasu doCzasu” po pierwsze zauważają, że tego typu męska biżuteria ma w swojej historii zarówno czasy świetności, jak i czasy zupełnego zapomnienia. Dzisiaj spinki mankietowe przeżywają swój renesans i swoją kolejną młodość. Jednakże obecna moda dyktuje zupełnie inne niż w przeszłości wymagania. Z jednej strony nowoczesne materiały, takie jak: stal szlachetna, włókno węglowe, kauczuk i guma, a z drugiej purystyczne wzornictwo królują w wyrobach wiodących marek i w stylistyce kreatorów mody.

Niedowiarkom - którzy mimo zapoznania się z powyższymi sugestiami, w dalszym ciągu nie wiedzą, czy spinki mankietowe są elementem stroju wartym wykorzystania - eksperci sugerują, aby przekonali się o tym samemu zakładając spinki na mankiety własnej koszuli. Z kolei zwolennikom spinek mankietowych, którzy zdążyli je już docenić, salon „odCzasu doCzasu” poleca spinki mankietowe zarówno dla siebie, oraz jako prezent dla wybranej, czy zaprzyjaźnionej osoby.

„odCzasu doCzasu”

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
zakupy

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Spinki do mankietów nie tylko od święta

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!