reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Praca

Sklepy w święta

(2011-04-22)

święta wielkanocneW każde święta ta sama dyskusja – czy sklepy powinny być otwarte jak najdłużej, aby ludzie zdążyli ze świątecznymi zakupami, czy może sklepy powinno się zamykać wcześniej, aby pracownicy mogli się w spokoju przygotować do świąt.

W tym roku zachowanie sieci handlowych wyraźnie wskazuje, że idziemy w tym drugim kierunku. Przynajmniej jeśli chodzi o Święta Wielkanocne. Niektóre galerie handlowe w Wielką Sobotę zamkną się już o godzinie 14, a większość dużych hipermarketów maksymalnie o 18. Pracownicy sklepów powinni mieć w takim razie trochę czasu na spokojne przygotowanie świąt w swoich domach.

A Wy, drodzy czytelnicy, jak uważacie? Czy ilość osób robiąca zakupy tuż przed świętami jest na tyle mała, że powinno się zamykać sklepy wcześniej, czy może jednak zasady wolnego rynku podpowiadają, że zakupy można robić kiedy się chce? Zapraszamy do komentowania.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
zakupy, święta

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Sklepy w święta
2011-04-26 | 08:20:32

Mam ochotę kupić sobię chleb albo wódeczkę w święta to powinienem mieć taką możliwośc. Ale jak sprzedawcy nie chcą zarobić to nic nie poradzę. Dla mnie sklepy mogłyby być  otwarte. Więcej