reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Moda

Siwizna jest modna!

(2010-07-01)

Czas przestać przejmować się siwymi włosami. W tym sezonie siwizna jest jednym z najgorętszych fryzjerskich trendów i nawet bardzo młode kobiety decydują się na zafarbowanie kilku pasm na srebrny odcień. Seniorki mają je naturalnie!

 

Przykładem ekstremalnym jest 14-letnia zaledwie amerykańska blogerka i ulubienica projektantów mody, Tavi Gevinson. Dziewczynka zafarbowała wszystkie włosy na srebrzysty kolor. Dodać do tego jej wielkie okulary i wygląda jak własna babcia. Kto wie, może ta właśnie była dla niej inspiracją.

Nie tylko Tavi spodobały się siwe loki. A wszystko przez Chanel. Jesienią ubiegłego roku, na pokazach kolekcji wiosna/lato 2010 przechadzały się modelki z wplecionymi we włosy siwymi pasmami. Wyglądały z tym tak świetnie, że trend szybko podchwyciły gwiazdy show-biznesu, m.in. młoda córka Boba Geldofa, Pixie, Victoria Beckham oraz słynna modelka Kate Moss.

Ten odważny styl pewnie nie przyjmie się wśród młodych kobiet. Nieliczne, ślepo podążające za modą pójdą w ślady Kate Moss i przefarbują się na styl swoich babć. Jednak nowy, siwy trend to dobry znak dla seniorek. Wejście siwizny na wybiegi to mały dowód wskazujący na to, że styl i wygląd osób starszych, również może inspirować trendy w modzie.

Siwizna jest modna, może więc czas zrezygnować z uporczywego farbowania na mniej i bardziej trafione kolory i uczynić z niej swój atut? Warto zainwestować w dobre kosmetyki do pielęgnacji siwych włosów, których coraz więcej pojawia się w naszych drogeriach.

 

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
estetyka, pielęgnacja

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Siwizna jest modna!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!