reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Finanse

Seniorze poluj na okazję!

(2010-05-18)

Coraz więcej osób mieszkających w Polsce nie stać na wykupienie niezbędnych leków, pójście do kina bądź na basen. Nie każdy też może pozwolić sobie na większe zakupy w hipermarkecie.

Dlatego apteki, kina, aquaparki, kolej prześcigają się w specjalnych ofertach dla seniorów. Oto zestawienie kilku firm które proponują osobą starszym promocyjne ceny.

 

Apteki Dbam o Zdrowie zachęcają wszystkich seniorów którzy ukończyli 75 lat, do wyrobienia specjalnej karty zniżkowej która uprawnia do 25% rabatu przy zakupie leków na receptę. Aby ją uzyskać wystarczy tylko zapisać się do programu. Rejestracja jest bardzo prosta, należy podać dane osoby która będzie posługiwała się kartą, można dokonywać jej osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich. Warunkiem otrzymania upustu jest posiadanie w momencie zakupów karty oraz recepty na to samo nazwisko.

 

Jeżeli planujesz duże zakupy to warto się zastanowić nad ofertą supermarketów.

W jednym z największych hipermarketów w Polsce Carrefour osoby które ukończyły 60 lat mogą otrzymać 10% wartości swoich zakupów w bonach towarowych przy zakupach za minimum 50 zł. Oferta obowiązuje w poszczególnych dniach i miastach: Warszawa - wtorek, Tarnów - poniedziałek, Dębica - wtorek ,Białystok - wtorek, Legnica - wtorek, Katowice - czwartek, Wrocław - wtorek, Chorzów - wtorek, Rybnik - wtorek

 

Wesolandia Park proponuje wszystkim seniorom którzy ukończyli 65 lat i są spragnieni atrakcji wodnych, bilet za jedyne 7 zł. Zniżka obowiązuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 8:00

 

Problem z zębami?

Gabinet stomatologiczny Platinum oferuje dla wszystkich emerytów i rencistów 10 % zniżki na leczenie zębów 10 % zniżki na protezy akrylowe.

Dla wszystkich chcących obejrzeć dobry film sieć kin Luna ma specjalne zniżki, emeryci i renciści, od poniedziałku do czwartku płacą za bilet tylko 12zł (normalnie kosztuje 14zł) i 14zł w pozostałe dni (normalnie 16zł)


Lubisz podróżować PKP?
Każdy, kto ukończył 60 rok życia, może nabyć Legitymację Seniora, uprawniającą do 50% upustu na bilety we wszystkich pociągach komunikacji krajowej, uruchamianych przez PKP Intercity, Przewozy Regionalne, SKM Trójmiasto oraz PCC Arriva. Legitymacja kosztuje 75zł i ważna jest przez cały rok.

 

 

 

 

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
aktywność seniora, finanse, gospodarka polska, leki, pieniądze, zakupy, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Seniorze poluj na okazję!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!