reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Turystyka i rekreacja

Przyjaźniejsze warszawskie Łazienki

(2010-07-26)

Warszawskie Łazienki Królewskie mają być w niedalekiej przyszłości odnowione i bardziej przyjazne dla zwiedzających. Poinformował o tym ich nowy dyrektor, Tadeusz Zielniewicz.

 

Przyjaźniejsze warszawskie ŁazienkiNa sierpień zaplanowano szereg imprez, które mają zachęcić warszawiaków do spędzania czasu w Łazienkach. W każdy wtorek odbywać mają się spotkania z dziećmi, które będą tropić tajemnice parku. W najbliższą środę otwarta zostanie na nowo, zamknięta od lat, Galeria Rzeźby, a od drugiej połowy sierpnia dostępne będzie Kino na Wodzie, w którym można będzie oglądać stare filmy.

 

W parku zostanie ustawionych 30 leżaków, na których będzie można się relaksować. Nie zostanie jednak zniesiony zakaz wchodzenia na trawę, mimo iż część trawników zostanie zwiedzającym udostępniona.

 

Łazienki mają być też dłużej otwarte dla odwiedzających. Do tej pory obiekty znajdujące się na terenie parku zamykano o 16, teraz w soboty będą czynne aż do 21. W ciągu najbliższych lat parkowe zabytki przejdą gruntowny remont.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, dzieci, estetyka, filmy, rozrywka, wydarzenia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Przyjaźniejsze warszawskie Łazienki

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!