reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

Po Warszawie 1945, czas na Warszawę 1935

(2010-08-13)

Po trójwymiarowej rekonstrukcji zniszczonej Warszawy 1945, czas na podobny film, tym razem pokazujący jak nasza stolica wyglądała dziesięć lat wcześniej, kiedy nazywano ją Paryżem północy.

 

Film, nad którym prace trwają już od dwóch lat, podzielony będzie na trzy części. Premiera pierwszej odbędzie się już jesienią. Tym razem będziemy mogli zobaczyć trójwymiarowa rekonstrukcję, tętniącej życiem Warszawy z połowy lat 30. ubiegłego wieku.

 

Część pierwsza filmu przedstawiać ma ulicę Marszałkowską obserwowaną z perspektywy pieszego i z lotu ptaka. W części drugiej obejrzymy odcinek od Ogrodu Saskiego do Starówki, a w trzeciej dzielnicę żydowską.

 

W filmie zadbano o najmniejsze szczegóły. Każdy samochód charakteryzować ma np. inny ryk silnika. Do stworzenia kostiumów wykorzystano ilustracje z ówczesnych magazynów. Już wkrótce dostępny będzie zwiastun filmu.

 

Na poczatku sierpnia, w Muzeum Powstania Warszawskiego, mogllismy oglądać trójwymiarową, filmową rekonstrukcję zniszczonej Warszawy 1945 roku.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
filmy, rozrywka, technologia, wydarzenia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Po Warszawie 1945, czas na Warszawę 1935

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!