reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

Nowości kinowe we wrześniu

(2015-09-07)

Jak co roku, po sezonie wakacyjnym, na miłośników dużego ekranu czekają w kinach interesujące nowości. Już w pierwszym tygodniu miesiąca na ekrany wchodzi Pieśń Słonia, kanadyjski dramat opowiadający o losach młodego psychiatry, który chcąc pomóc koledze wplątuje się w psychologiczną grę z jednym z pacjentów. Dla miłośników filmów akcji w tym samym czasie w kinach zagości Transporter: Nowa moc, w którym śledzić będziemy przygody byłego agenta specjalnego uwikłanego w niebezpieczne związki ze swoją pracodawczynią.

karbala.jpgOd 11 września obejrzeć będziemy mogli już teraz głośny film Krzysztofa Łukaszewicza, Karbala. Jest to dramat wojenny opisujący walkę polskich oddziałów w Iraku. Oprócz doborowej obsady, film zaskakuje wciągającą intrygą i efektami specjalnymi.

Dla miłośników polskiego kina, polecić można także film Mur, dramat obyczajowy przedstawiający losy przeciętnego człowieka, który próbuje wyrwać się z marazmu, a pomóc w tym może mu nowo poznana dziewczyna.

Dla dojrzałych widzów ciekawą pozycją okazać może się film 45 lat. To historia małżeństwa świętującego 45 rocznicę ślubu, która przerwana zostaje wiadomością o dawnej kochance mężczyzny.

Wrzesień w kinach zapowiada się bardzo obiecująco. A dobry film jest najlepszym sposobem na coraz dłuższe jesienne wieczory.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
filmy, rozrywka, wydarzenia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Nowości kinowe we wrześniu

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!