reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

Nowości kinowe na marzec

(2015-03-12)

Body/Ciało  - premiera 6 marca 

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej to historia pani psycholog w średnim wieku, która pracuje nad trudnymi relacjami z ojcem. Zachętą do wybrania się do kina może być nie tylko fakt, że reżyserka za poprzednie filmy dostała m.in. Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu filmowym w Berlinie, ale też obsada aktorska: w rolach głównych Maja Ostaszewska i Janusz Gajos.


 

Fru! - premiera 6 marca
To animowana historia ptaszka, który przypadkowo zostaje przewodnikiem całego stada i musi radzić sobie z nowymi obowiązkami.

 


 

Pod ochroną - premiera 6 marca

Francusko-argentyński dramat opowiadający o kobiecie, która cudem unika śmierci z rąk męża - oprawcy i po wielu perypetiach znajduje bezpieczne schronienie.


 

We dwoje zawsze raźniej - premiera 6 marca

Komediodramat opowiadający historię muzyka, który zatrudnia się jako portier. Wkrótce poznaje kobietę z zaburzeniami psychicznymi.


 

Dumni i wściekli - premiera 6 marca 

Francusko-brytyjski film opowiadający o początkach walki o prawa homoseksualistów w Wielkiej Brytanii.


 

Bóg nie umarł - premiera 6 marca

Główny bohater to student filozofii, któremu nie podobają się poglądy profesora twierdzącego, że Boga nie ma Dostaje więc zadanie: aby zaliczyć zajęcia musi udowodnić... że Bóg istnieje.


 

Focus - premiera 6 marca

Kryminalna komedia z Willem Smithem w roki oszusta uczącego fachu młodą adeptkę, jednak gdy ta za bardzo się do niego zbliża postanawia natychmiast zakończyć znajomość. Ponownie spotykają się po 3 latach ...


 

Gloria - premiera 13 marca (trailer w angielskiej wersji językowej)

Główna bohaterka to kobieta w średnim wieku, która uważa, że najlepsze, co miało jej do zaoferowania życie już za nią. Do czasu, gdy na dancingu poznaje czarującego dżentelmena...


Kopciuszek - premiera 13 marca

Ta oryginalna – bo nieanimowana historii biednej dziewczyny, która przypadkowo trafia na wielki bal. Spodoba się nie tylko dzieciom.


To właśnie seks - premiera 13 marca

Komedia opowiadająca o łóżkowych perypetiach grupy mieszkańców Australii, którzy postanowili dodać związkom odrobinę pikanterii. 


Źródło nadziei - premiera 13 marca.

Russel Crowe wciela się w mężczyznę, który w 1919 roku wyrusza z Australii do Turcji na poszukiwanie zaginionych w wojnie synów. Nie spodziewa się, że ta podróż całkowicie odmieni jego życie.Sąsiady - premiera 20 marca

Reżyser pochyla się tu nad kamienicą, do której po kolędzie przychodzi ksiądz. Lokatorzy zaczynają zwierzać mu się ze swoich najgłębszych tajemnic co prowadzi do zaskakującego finału...

 

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, filmy, rozrywka, wydarzenia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Nowości kinowe na marzec

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!