reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

Nowości kinowe na kwiecień cz. 2

(2015-04-10)

 

Szybcy i wściekli 7 – premiera 10 kwietnia

Nowa część kultowej serii „Szybcy i wściekli” po raz kolejny przeniesie nas w świat w świat szybkich samochodów. Motywem przewodnim tym razem będzie zemsta - Deckard Shaw (Jason Statham) zamierza pomścić śmierć ukochanego brata Owena. Reżyserem filmu, w którym ostatni raz możemy oglądać nieżyjącego już Paula Walkera jest James Wan.

 

 

 

Dystans – premiera 10 kwietnia

Film jest skierowany do osób marzących o lepszym życiu. Opowiada o przetrzymywanym w opustoszałej syberyjskiej elektrowni artyście, który rozkazuje karłom-telepatom, aby ukradli pewien przedmiot.

 

 

Dom – premiera 10 kwietnia

Dziwaczny przybysz z kosmosu będący wiecznym optymistą, uciekając przed przedstawicielami swojej rasy ucieka na Ziemię, gdzie zaprzyjaźnia się z upartą, małą dziewczynką. Ich wspólną misją jest uratowanie naszej planety przed inwazją pozostałych kosmitów.  

 

 

 

 

THE DUFF [#ta brzydka i gruba] – premiera 17 kwietnia

Licealista o imieniu Bianka myśli, że jest popularną luzarą. Pewnego dnia dowiaduje się, że zdaniem najbliższych przyjaciółek jest DUFF, czyli #tąbrzydkąigrubą. Dziewczyna postanawia udowodnić wszystkim w szkole, że jest wartościową dziewczyną i rozprawić się z nieszczerymi koleżankami.

 

 

Ostatni klaps – premiera 17 kwietnia

Polska produkcja przedstawiająca historię Sławoja Marii Hałaburda. Mężczyzna dwadzieścia lat temu był gwiazdom kina moralnego niepokoju, a teraz musi żebrać o zasiłek. Pewnego po południa do jego mieszkania przychodzi Marek Obraniak, polski producent posiadający francuski kapitał i proponuje udział w filmie o miłości Napoleona i Marii Walewskiej. Czy ten ambitny projekt ma szansę powodzenia?

 

 

Selma – premiera 10 kwietnia

Thriller przedstawiający walkę i wielki marsz Martina Luthera Kinga oraz pozostałych ludzi o prawo do powszechnego głosowania dla Afroamerykanów.

 

 

Chłopak z sąsiedztwa –  premiera 17 kwietnia

Jennifer Lopez wciela się w postać rozwiedzionej kobiety, która wdaje się w romans z niebezpiecznym nastoletnim sąsiadem.

 

 

 

 

Piramida – premiera 17 kwietnia 

Horror, w którym grupa egiptologów znajduje piramidę umiejscowioną w głębokich piaskach pustyni. Przemierzając jej podziemne korytarze gubią się i odkrywają niebezpieczne istoty, które planują ich zabić. 

 

 

 

Optymistki – premiera 24 kwietnia

Film dokumentalny opowiada historię nietypowej drużyny siatkarskiej składającej się z pań w wieku od 66 do 98 lat. Kobiety, mimo co tygodniowych treningów nigdy nie zagrały żadnego meczu. Jednak to wcale im nie przeszkadza w dalszym trenowaniu. Celem produkcji jest pokazanie, że życiem można cieszyć się w każdym wieku, a nie tylko w latach młodzieńczych. 

 

 

 

Wędrówka na Zachód – premiera 24 kwietnia

Buddyjski mnich w jaskrawym stroju podąża ulicami Marsylii. Pewnego dnia dołącza do niego pewien mężczyzna.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, rozrywka

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Nowości kinowe na kwiecień cz. 2

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!