reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Finanse

Kredyt w Banku Pocztowym dla pielgrzymów

(2010-04-09)

Bank Pocztowy z myślą o osobach pielgrzymujących przygotował kredyt na preferencyjnych warunkach.

Dążeniem Banku Pocztowego jest docieranie z bankowością również do osób starszych, emerytów i rencistów. Jako swoją grupę docelową Bank traktuje ich w sposób szczególny, proponując produkty, które mogą być im przydatne. Jednym z nich jest właśnie kredyt dla Pielgrzyma - rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać potrzebne środki na pielgrzymki bez zbędnych formalności. W ramach specjalnej oferty kredyt otrzymuje się bez prowizji. Wystarczy przyjść z kuponem promocyjnym do jednego z oddziałów Banku Pocztowego lub placówki Poczty Polskiej.

Kupony można znaleźć w prasie katolickiej - Gościu Niedzielnym, Niedzieli. Bank wsparł również wydanie albumu pt. "Ziemia Święta", zawierającego szereg informacji dla pielgrzymów. Zarówno kupony jak i album dostępne będą także w parafiach.

Minimalna kwota kredytu dla Pielgrzyma wynosi 500 zł, a okres kredytowania od 6 do 84 miesięcy. W trosce o czas Klientów decyzję kredytową - pozytywną, negatywną lub warunkową - otrzymuje się podczas pierwszej wizyty w Urzędzie Pocztowym czy placówce Banku.

Do usług Banku Pocztowego dostęp mają także osoby, które wcześniej nie korzystały z bankowości. Ułatwia to sieć placówek własnych banku i Poczty Polskiej - łącznie ok. 5,5 tys. punktów na terenie całego kraju. Produkty Banku są również do dyspozycji Klientów przez internet oraz za pośrednictwem Infolinii.

Specjalna oferta powstała w ramach akcji aktywizacji pielgrzymkowej Polaków do źródeł wiary chrześcijańskiej pod nazwą „Podążajcie za dobrem". Bank Pocztowy jest jednym z partnerów tej akcji.

Bank Pocztowy

Podążajcie za dobrem

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
finanse, pieniądze

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Kredyt w Banku Pocztowym dla pielgrzymów

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!