reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Choroby

Fundacja Dobrze Że Jesteś szuka dojrzałych wolontariuszy

(2010-10-20)

Fundacja Dobrze Że Jesteś wspiera dorosłych pacjentów dotkniętych chorobami nowotworowymi utrzymując wolontariat w szpitalach. Wolontariusze pracujący na oddziałach wnoszą ciepło i serdeczność - czyli to, co niezbędne w świecie strachu i upokorzenia, jakie niesie ze sobą choroba.

 

fundacja dobrze że jesteśWspierają rozmową, ciekawą książką, częstują herbatą lub robią drobne zakupy. Pilnują by nie zabrakło nadziei, uśmiechu czy też po prostu drugiego człowieka. Kiedy nie można już nic zrobić po prostu czuwają przy łóżku pacjenta.

 

Aktualnie fundacja poszukuje dojrzałych wiekiem wolontariuszy, osób z bogatym doświadczeniem, którzy część swojego czasu chcieliby poświęcić innym. Z praktyki wynika, że właśnie osoby z tej grupy wiekowej są najwytrwalszymi i nieocenionymi wolontariuszami, którzy, dzięki swojej życiowej mądrości, potrafią wesprzeć duchowo zmęczonego trudami choroby człowieka.

 

Zainteresowanych fundacja zaprasza na spotkanie informacyjne 25.10 w Centrum Onkologii przy ul. Roentgena 5 w Warszawie godz 18.00, a także na stronę: www.dobrzezejestes.pl . Chętnym do współpracy potrzebne informacje udzielane są mailowo: agnieszka.kondraciuk@dobrzezejestes.pl lub telefonicznie pod nr. 787 242 817

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
aktywność seniora, choroby, fundacja dobrze że jesteś, medycyna, pomoc, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Fundacja Dobrze Że Jesteś szuka dojrzałych wolontariuszy

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!