reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Choroby

ENEL-MED rozszerzył ofertę ubezpieczeń medi-care

(2010-01-19)

Centrum Medyczne ENEL-MED rozszerzyło ofertę ubezpieczeń medi-care dla klientów indywidualnych oraz małych firm. Nowa oferta zapewnia pacjentom dostęp do usług medycznych w pakietach indywidualnych, rodzinnych, a także dla dwóch osób, w cenie od 92 zł miesięcznie.

Poza oferowanymi do tej pory czterema pakietami ubezpieczenia medi-care, klienci ENEL-MED mogą wybrać nowy pakiet podstawowy - SILVER BASIC. Obejmuje on m.in. nieograniczony dostęp do konsultacji internisty, ginekologa, laryngologa, okulisty i pediatry (w pakiecie rodzinnym), podstawowe testy diagnostyczne oraz przegląd stomatologiczny.

- Zmiany są odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy poszukiwali pakietu gwarantującego szybki dostęp do najczęściej poszukiwanych specjalistów oraz możliwość wykonania podstawowych badań w atrakcyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że cena jednej wizyty lekarskiej w naszym Centrum wynosi 140 zł, a pakiety zaczynają się od 92 zł miesięcznie - mówi Izabela Czekalska, Kierownik Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych w Centrum Medycznego ENEL-MED.

Drugim udogodnieniem w ramach medi-care jest możliwość wykupienia każdego z pakietów w wersji dla dwóch osób. Cena każdego z pakietów dla dwóch osób jest niższa niż w przypadku zawarcia dwóch umów indywidualnych. Dotychczas pacjenci Centrum Medycznego ENEL-MED mieli do wyboru pakiety indywidualne oraz rodzinne.

- Jest to propozycja dla tych pacjentów, którzy do tej pory nie decydowali się na zakup ubezpieczenia medycznego, ponieważ nie satysfakcjonowały ich ani ubezpieczenia indywidualne, ani rodzinne. Z naszej oferty mogą skorzystać małżonkowie, jak i partnerzy czy rodzic z dzieckiem - wyjaśnia Izabela Czekalska.

Program ubezpieczeń zdrowotnych medi-care to wspólny projekt Centrum Medycznego ENEL-MED i InterRisk S.A. Vienna Insurance Group, przygotowany z myślą o klientach indywidualnych i małych firmach. W ramach stałej, miesięcznej opłaty, pacjent i jego rodzina otrzymują szeroki dostęp do usług medycznych.

W zależności od rodzaju wykupionego pakietu oferta może obejmować m.in. wizyty u lekarzy ponad 30 specjalności, badania diagnostyczne (USG, RTG, endoskopowe, tomografia, rezonans i inne), szczepienia, leczenie stomatologiczne, operacje w szpitalu ENEL-MED, rehabilitację, usługi pielęgniarskie, wizyty domowe, zabiegi ambulatoryjne oraz Pierwszą Linię Medyczną. Wszystkie oferowane usługi można zrealizować w centrach medycznych ENEL-MED.

ENEL-MED

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
medycyna, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości ENEL-MED rozszerzył ofertę ubezpieczeń medi-care

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!