reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Edukacja

Co to jest e-learning?

(2011-01-12)

e-learningObecnie dzięki komputeryzacji w domu można zrobić coraz więcej rzeczy. Nawet ukończyć szkolenie czy kurs dzięki nowej formie nauczania: e-learning.
    
To słowo pochodzące z angielskiego oznacza uczenie elektroniczne, jak e-book (książka elektroniczna) lub e-mail (elektroniczna poczta). Zatem wszelkie lekcje odbywają się przy pomocy komputera, przez Internet. Materiały do nauki także są w formie elektronicznej dostępne na stronie internetowej lub wysłane w formie pliku (dokumentu). Możliwe są bezpośrednie lekcje ze specjalistami, ale i kształcenie w dowolnym czasie, ponieważ wszelkie materiały dydaktyczne dostępne są całą dobę.
    
Jest to bardzo wygodny sposób kształcenia – bez dojazdów, dodatkowych kosztów, ale by z niego skorzystać, trzeba pogodzić się z niewielkim lub żadnym kontaktem zarówno z nauczycielem jak i innymi uczniami oraz opanować obsługę komputera w sposób niezbędny do zrealizowania procesu edukacji.

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
nauka, technologia

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości Co to jest e-learning?
2011-09-05 | 16:36:19

Polecam kursy w catena.pl - po pierwsze są kursy on-line (e-learning) po drugie indywidualne kursy komputerowe dla seniorów z dojazdem do domu! :) Więcej

2011-01-26 | 20:34:42

Korzystałam już 3 razy. Super sprawa. Więcej

2011-01-25 | 21:30:08

No pięknie, notatka jest ale czy nie można byłoby dołożyć adresów z takim kursami np: [url=http://www.nbportal.pl/pl/np/nauka/kursy]http://www.nbportal.pl/pl/np/nauka/kursy[/url] [url=http://www.learnway.izfa.pl/]http://www.learnway.izfa.pl/[/url] [url=http://www.akademiaparp.gov.pl/szkolenia-internetowe.html]http://www.akademiaparp.gov.pl/szkolenia-internetowe.html[/url] a jest tego w internecie nieco więcej. Więcej