reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Miłość i związki

Co najskuteczniej psuje nam podróż samochodem?

(2010-07-13)

Nic nie jest w stanie wyprowadzić nas z równowagi podczas podróżowania samochodem tak bardzo jak zgubiona droga. To powód większości samochodowych, nie tylko rodzinnych, kłótni. Potwierdziły to ostatnie badania.

 

Co najskuteczniej psuje nam podróż?Nie ma w tym może nic odkrywczego, ale mamy już pewność co jest powodem numer jeden kłótni w czasie podróży. Nie umiejętności kierowania, zachowania na drodze czy parkowania, a znajomość trasy.

Według badań przeprowadzonych niedawno w Anglii to właśnie kiepska nawigacja powoduje najwięcej problemów podczas podróży. Prawie dwie trzecie ankietowanych wymieniło tę przyczynę jako powód nieporozumień w drodze. 80 procent kobiet narzeka na na to, że ich partnerzy nigdy nie sprawdzają mapy przed wyruszeniem w podróż, takie same pretensje do swoich partnerek ma 65 procent mężczyzn.

Ponad 85 procent osób przyznaje, że w ich samochodach dochodzi do kłótni ponieważ kierowca odmawia zapytania o drogę. Kolejną, poważną przyczyną nieporozumień są rodzinne sprzeczki, które swój początek mają jeszcze w domu. Podróż skutecznie potrafią popsuć nam również dzieci narzekające, że wycieczka jest za długa - miejsce trzecie na liście.

Na dalszych pozycjach sytuacji uprzykrzających nam jazdę samochodem znalazły się denerwujące, bezmyślne działania innych uczestników ruchu drogowego, korki a także wybór muzyki słuchanej w aucie.

Siedem na dziesięć ankietowanych osób przyznało, że kłóci się w samochodzie przynajmniej raz w miesiącu, a jedna piąta przynajmniej raz w tygodniu. Jak pokazują te badania podróż najskuteczniej potrafią popsuć nam członkowie własnej rodziny.

 

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
dzieci, miłość, podróże, samochody

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Co najskuteczniej psuje nam podróż samochodem?

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!