reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Produkty

Beurer HK 54 - poduszka ogrzewająca ramiona i kark

(2010-10-12)

Poduszka ogrzewająca ramiona i kark Beurer HK 54 to wprost idealna propozycja na długie jesienno-zimowe dni. Wspaniale rozgrzeje, odpręży i zrelaksują nasze ciało. Jest to niezwykle komfortowy produkt, który nie tylko pozwoli nam się ogrzać i poprawić samopoczucie, ale także działa leczniczo i rehabilitacyjnie.


poduszka ogrzewająca hk54Terapia ciepłem, którą możemy zastosować wykorzystując poduszkę elektryczną Beurer HK 54, jest uznaną przez medycynę metodą wspomagającą leczenie zespołów bólowych, zwyrodnień i zmian naczyniowych. Wskazana jest także przy leczeniu chorób gośćcowych, reumatycznych i łagodzeniu wszelkiego rodzaju nerwobólów.

 

Terapia cieplna pomaga zarówno w zniwelowaniu bólu wynikającego ze skurczy, jak i w zrelaksowaniu napiętych mięśni pleców. Ciepło powodujące rozszerzenie naczyń krwionośnych w bolącym mięśniu zwiększa przepływ krwi do niego, co umożliwia dotarcie większej ilości tlenu i składników odżywczych do uszkodzonej tkanki, pozwalając tym samym na jej szybsze zregenerowanie. Ciepło stymuluje też receptory czuciowe w skórze wokół dotkniętego rejonu, zmniejszając objawy bólu przesyłane do mózgu przez uszkodzony mięsień.

 

Kolejnym plusem terapii ciepłem jest zwiększenie elastyczność ciała. Ciepło ułatwia rozciąganie miękkiej tkanki wokół kręgosłupa wraz z tkanką łączną i zrostami, pozwalając na zniwelowanie sztywności oraz uniknięcie obciążeń i skurczy w przyszłości, poprawiając tym samym ogólny stan zdrowia.


Ważną korzyścią terapii ciepłem jest także wygoda i prostota, a także mała inwazyjność w porównaniu z innymi metodami zwalczania bólu. Ponadto, w przeciwieństwie do większości innych metod leczenia, terapia ciepłem jest zarówno przystępna, jak i praktyczna; możliwe jest przeprowadzenie jej w komfortowych warunkach w domu.

 

Poduszka rozgrzewająca na kark i ramiona Beurer HK 54 wykorzystywana w terapii cieplnej została zaprojektowana specjalnie do zastosowania na ramiona i kark. Wykonana jest z wysokiej jakości miękkiej tkaniny, na bazie oddychającego mikropolaru, bardzo przyjemnego w dotyku. Dla wzmocnienia przylegania poduszki do ciała, niestandardowe zapięcie magnetyczne można zastąpić zatrzaskami.

 

Istotnym elementem poduszki jest zainstalowany dodatkowy system bezpieczeństwa BEURER SICHERHEITS–SYSTEM (BSS) , który zapobiega przegrzaniu maty w każdym jej punkcie. Ponadto poduszka posiada automatyczny wyłącznik, dlatego nawet jeśli obawiamy się , że zaśniemy podczas korzystania z niej, nie musimy się martwić - urządzenie samo wyłączy się po ok. 90 minutach. Posiada 3 poziomy regulacji temperatury, w tym możliwość szybkiego nagrzewania. Można ją prać w pralce.

 

Poduszka elektryczna Beurer HK 54 spełnia wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa i charakteryzuje się równomiernym i szybkim rozprowadzaniem ciepła. Została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Jest to gwarancja absolutnego bezpieczeństwa podczas użytkowania i zapewnia najwyższy komfort za każdym razem. Solidne wykonanie powoduje, że może być bezpiecznie stosowana przez lata, z gwarancją producenta na okres 3 lat.

 

Przed użyciem poduszki należy zapoznać się z ulotką opisującą jej działanie i zasadami obsługi. W szczególności osoby z rozrusznikiem serca przed zastosowaniem terapii ciepłem powinny skontaktować się ze swoim lekarzem. Powstające w wyniku działania poduszki pole elektryczne i elektromagnetyczne może w określonych warunkach powodować zaburzenie funkcjonowania rozrusznika serca.

 

Należy także pamiętać ,że nie stosujemy poduszki w miejscach na ciele, które wskazują stany zapalne, skaleczenia lub obrzęk. W razie wątpliwości należy zawsze zwrócić się do lekarza przed rozpoczęciem terapii ciepłem poduszką Beurer HK 54.

 

Rozgrzewająca poduszka elektryczne Beurer HK 54 pomoże przetrwać nam długie zimowe wieczory. Produkt doskonale nadaje się na urodzinowy prezent, pod choinkę, ale warto ją mieć także dla siebie, dla własnego zdrowia i przyjemności.

 

Wskazania do zastosowania poduszki grzewczej:

  • choroby reumatyczne

  • bóle pleców i zapalenie mięśni,

  • wzmaganie krążenia i uwalnianie napięcia.

 

Szczegóły techniczne poduszki grzewczej:

  • 3 zakresy temperatury

  • automatyczny wyłącznik po około 90 minutach

  • szybkie nagrzewanie

  • termostat

  • hermetycznie zamknięta powierzchnia grzewcza

  • 100 wat

  • rozmiar: 56 x 52 cm.

 

Produkt jest dostępny w sklepie:

logo żyj łatwiej

 

Nasza ocena:
11110
Ocena produktu przez redakcję
ocena produktu
Wasza ocena:
11110
  (5 głosów)
ocena internautów - dodaj ocenę

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
choroby, medycyna, zakupy, zdrowie

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu Beurer HK 54 - poduszka ogrzewająca ramiona i kark

Córka kupiła mojemu mężowi taką matę na 60 urodziny. Od lat cierpi z powodu zwyrodnień, są takie dni kiedy nie może podnieść prawej ręki bo tak dokucza mu bark. Taka mata rzeczywiście przynosi wtedy sporą ulgę. Działa o wiele lepiej niż żele rozgrzewające. Sama zresztą czasem też ją podkradam żeby się po prostu ogrzać. Więcej