reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Artykuł w dziale Miłość i związki

5 pomysłów na randkę dla seniora

(2010-08-16)

Nieważne czy masz 20 czy 65 lat. Na pierwszej randce z nową osoba najważniejsze jest to, by miło spędzić czas i znaleźć coś wspólnego. Podpowiadamy kilka sposobów na rankę dla seniora.

 

5 pomysłów na randkę dla senioraWybór miejsca naszej randki jest bardzo istotny. Czasami warto wymyślić coś oryginalniejszego niż zwykłe wyjście do restauracji. W ten sposób możemy odkryć swoje wspólne zainteresowania.

 

Pomysł pierwszy: książkowo

 

Jeżeli oboje lubicie czytać, randka w księgarni będzie świetnym pomysłem. Wybierzcie miejsce, w którym można nie tylko usiąść i poczytać, ale też na przykład podyskutować o książkach. To dobra okazja by porównać swoje gusta i dobry wstęp do kontynuowania spotkania przy kawie i ciastku, a kto wie, może początek nowego rozdziału w życiu.

 

Pomysł drugi: aktywnie

 

Może oboje lubicie jakiś sport? Możecie umówić się na tenisa, przejażdżkę rowerową a nawet zwykły spacer. Wspólna aktywność fizyczna na pierwszej randce może pomóc w stworzeniu więzi.

 

Pomysł trzeci: romantycznie

 

A co powiecie na randkę na łonie natury? Pikniki są może trochę staromodne, ale jakże romantyczne. Wystarczy wybrać odpowiednio malowniczą okolicę.

 

Pomysł czwarty: tanecznie

 

W tańcu łatwo o zbliżenie. Nawet jeśli mamy dwie lewe nogi. W ostatnich latach do łask wracają dancingi w starym stylu.

 

Pomysł piąty: artystycznie

 

Jeśli zaś oboje lubicie sztukę, możecie umówić się w galerii lub wybrać się na wspólną wycieczkę po muzeach. Wymiana poglądów na temat dzieł sztuki może być świetną okazją na lepsze poznanie się nawzajem.

Słowa kluczowe (tagi) dla tego artykułu:
aktywność seniora, miłość, rozrywka

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się artykułem

wykop.pl Share

 

Artykuł został opracowany przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do artykułu 5 pomysłów na randkę dla seniora

Na taneczną randkę może co najwyżej nie pozwalać stan zdrowia. Wiek tu nie ma nic do tego! Więcej

2010-08-16 | 19:14:49

Zdecydowanie romantycznie, chociaż kusi mnie strasznie tanecznie. Niestety moje lata nie pozwalą mi na tego typu rankę :( Więcej