reklama

Warto przeczytać
Najczęściej komentowane
Społecznosć BycSeniorem.pl
Wiadomosć w dziale Kultura

„Kto czyta książki żyje podwójnie” Umbert Eco

(2010-05-06)

Przeszliśmy na nasza upragnioną i od dawna wyczekiwaną emeryturę. Jednak już po kilku miesiącach zaczynamy się się nudzić. Mówi że życie na emeryturze pozbawione jest wyzwań i , nie możemy znieść bezczynności. Co robić?. Zacznij działać?.

„Poradnik niezbędny dla emeryta i rencisty" podpowie Ci jak cieszyć się życiem. Autor książki zachęca do działania, walki ze stereotypami, jakie panują w naszym społeczeństwie na temat człowieka na emeryturze, który jak mawiają satyrycy nie wie czy ma położyć się do łózka wcześniej, by nie nudzić się przez cały wieczór, czy też przed północą, by nie nudzić się od rana.
Strach dnia kolejnego, brak motywacji do działania, depresja i chandra mogą przytrafić się każdemu. Kiedy jesteśmy czynni zawodowo, nie przywiązujemy zbytniej wagi do tych spraw, bo nie mamy na to czasu. W uwolnieniu się od negatywnych emocji pomaga nam praca, szkoła, przyjaciele. Ale co kiedy przeszliśmy na emeryturę? Czy mamy poddać się losowi i zaakceptować daną sytuacje. Poradnik zainspiruje i zachęci Cię do działania. Podpowie jak zorganizować sobie codzienny dzień, poranki i wieczory. Powie Ci również co zrobić z nadmiarem wolnego czasu którego nie brakuje na emeryturze. Poradnik został tak przygotowany aby między czytelnikiem a doradca nawiązała się sympatia i zaufanie
Emerytura to czas podsumowań. Możemy spojrzeć za siebie i ocenić swoje życie, sporządzić np. listę złych rzeczy, które zrobiliśmy w życiu. Czy będzie lepszy czas w życiu, aby je naprawić?, zdradza jeden z możliwych celów na emeryturze autor poradnika.

 

Słowa kluczowe (tagi) dla tej wiadomości:
książki

Podobne artykuły/wiadomości:

Podziel się wiadomością

wykop.pl Share

 

Wiadomosć została opracowana przez:
BycSeniorem.pl

Komentarze do wiadomości „Kto czyta książki żyje podwójnie” Umbert Eco

Ta wiadomość nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy - dodaj swój komentarz!